Hakkımızda

Park Ambalaj, 2002 yılından bu yana 5.000m2 kapalı alan üzerinde hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz kendi üretimimiz ürünlerimiz, yurtiçi ve yurtdışında üretim yaptırdığımız ürünler ile birlikte 1800 farklı ve çeşitli ürün gamını kapsamaktadır.  Gerek fiyat, gerek kalite, gerekse çeşitlilik açısından Park Ambalaj Türkiye' de hep ilkler arasında olmuştur.

Kurulduğumuz  günden  beri  talepleriniz doğrultusunda sizlere olan verimliliğimizi  arttırmak  için sektörümüzü  yakından  takip  ederek ve günün şartlarına uygun yenilenme gücümüz ile birlikte yatırımlarımızı her geçen gün arttırarak büyüme hızımızı hep yukarda tutup değerli müşterilerimizle  uzun  süreli  işbirliği  yapmayı  ve sektörün  nabzını hep birlikte yükseltmeyi Park Ambalaj olarak misyon edindik.  

Farklı müşteri ve ürün gruplarında söz sahibi olan uzman kadromuz ile tüketici çıkarlarını en iyi şekilde koruyarak siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine tam cevap verebilecek düzeyde ürünler sunarak, her zaman daha ileri, daha kaliteli ürün, daha memnun müşteri, daha güvenilir firma anlayışı ile hizmet vermenin yanında,  karşılıklı fikir alışverişiyle toplam kalite anlayışına ve firma karakterine uygun çalışmalarla, hedefine ulaşan sonuçları sizler için hazırlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Park Ambalaj olarak Ev Dışı Tüketim sektöründe faaliyet gösteren  firmamızla başta İstanbul olmak üzere büyük Marmara ve tüm Türkiyedeki  tüketim noktalarına   satış ve dağıtım yapmaktayız.

5.000 m2 üzerinde kaliteli ürün ve hizmet için elimizdeki mevcut stok ve depolama alanlarıyla uygun çevre çalışma koşullarında birleştirerek talep ettiğiniz ürünü en kaliteli şekilde ve tam zamanında size sunmak için çalışıyoruz. Park Ambalaj başarısının altında, eksiksiz hizmet anlayışımız, güler yüzlü ve deneyimli ekibimiz, geniş lojistik ağımız ve hızımız yatmaktadır. 

 

Hizmet Verdiğimiz Kuruluşlar

Havayolu Şirketleri
Havayolu Şirketleri
Üretici  Fabrikalar
Üretici Fabrikalar
Catering  Şirketleri
Catering Şirketleri
Hastaneler
Hastaneler
Otel Ve Tatil Köyleri
Otel & Tatil Köyleri
Okul Ve Kreşler
Okul & Kreşler

Markalarımız